Przejdź do treści

Perrigo na świecie

Od naszych skromnych początków w Michigan (USA) ponad 130 lat temu, Perrigo stało się jedną z największych firm OTC sprzedających produkty na całym świecie, w tym w Polsce.

Male_scientist_smile_brighter.jpg

Rozwój firmy

Zagraniczną ekspansję Perrigo rozpoczęło pomiędzy 1997 a 2013 rokiem, przekształcając się w międzynarodową organizację, wciąż rozszerzając swoją ofertę o nowe produkty OTC. Naszą ambicją jest zostanie europejskim liderem w sektorze OTC oferującym szeroki wachlarz sprawdzonych produktów.

Perrigo dzisiaj

Dzisiaj firma Perrigo dąży do poprawy jakości życia pacjentów oferując produkty wysokiej jakości, które dystrybuowane są na całym świecie.

Firma jest wiodącym producentem dostępnych bez recepty rozwiązań w zakresie zdrowia i dobrego samopoczucia, które umożliwiają konsumentom zapobieganie lub leczenie chorób, a także zwiększenie komfortu życia.

 

Nasze Marki

Pharmacy shelf

Nasz cel

Produkty wysokiej jakości. 

Jesteśmy zaangażowani w wytwarzanie produktów i rozwiązań najwyższej jakości. Właśnie dlatego nasze marki cieszą się zaufaniem i są cenione przez konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać konsumentom produkty i wiedzę, których potrzebują, a także wspierać pracowników służby zdrowia.

Values

Wartości

Perrigo ma trzy podstawowe wartości, które leżą u podstaw każdego aspektu organizacji: UCZCIWOŚĆ, SZACUNEK I ODPOWIEDZIALNOŚĆ. 

UCZCIWOŚĆ: Robimy to, co słuszne

SZACUNEK: Okazujemy szacunek reprezentowanym przez nas wartościom

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: Ponosimy odpowiedzialność za nasze działania

Sieć globalna

Od naszych skromnych początków w Michigan (USA) ponad 130 lat temu, Perrigo stało się jedną z największych firm OTC (leków bez recepty) sprzedających produkty na całym świecie, w tym w Polsce.

Employee_badge

10 000+ pracowników
na całym świecie

single pill bottle

Co sekundę na całym świecie
używanych jest ponad 2 000 produktów Perrigo

Microscope

25 krajów 28 producentów w obu Amerykach,
Europie, Azji i Australii

Dowiedz się więcej o działalności firmy Perrigo

Odwiedź globalną stronę Perrigo i dowiedz się więcej.

Perrigo.com

Perrigo